top of page
Wanderluster
Printed Instagram Photos
Traveling
Summer Dress

Biz Kimiz?

Öncelikle hepimiz 'Keşif Tutkunu'yuz!

Dünyanın değişik coğrafyalarını ve yaşadığımız güzel ülkemizi bulduğu her fırsatta keşfetmeye can atan "Keşif Tutkunu" adında bir topluluğuz. Harita üzerinde ülke, şehir saymak bir yana, gittiğimiz her destinasyonu hakkıyla keşfetmek ana hedefimiz. Seyahat bir kültürler buluşması olduğundan, dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerle buluşmaya can atarız. Sadece seyahat ederken değil, fotoğraf çekerken, yeni lezzetler peşinde koşarken, bir kitapçı gezerken veya kültür-sanat aktivitelerini de merak içinde keşfetmeyi, deneyimlemeyi çok severiz. 

Keşif Tutkunu sadece biz değiliz elbette, bizce içinde keşif ruhu olan herkes bir Keşif Tutkunu.

Seninle aynı duyguları paylaştığımızı düşünüyorsan, sayfanın sonundaki formu doldur

ve sen de katıl aramıza...

Sarp Özkar Sri Lanka Masaüstü Resmi_edited.jpg
Kandalama / Sri Lanka 2015

Editör'den Hikayemiz

Sarp ozkar.png

Merhaba dostlar! Hatırladığım kadarıyla ailemle birlikte 8 yaşımdan beri geziyorum. İlk yurt dışı seyahatimi turzim sektörüne girdikten sonra, İtalya'ya yapmıştım. İlk deneyimimde keşif virüsünü kapmış ve bu virüs bedenimden hiç çıkmamıştı. İtalya çok güzelmiş acaba yanındaki ülke nasıldır derken kendimi Slovenya'da buldum. Turizm sektöründe 30 yıla merdiven dayadım, 100'ün üzerinde ülke ve yüzlerce de şehir-kasaba keşfettim. Bu platformu öncelikle; "Hepimiz Keşif Tutkunu'yuz" mottosu ile yayına başlatarak seyahate aşık, keşfetmeyi hayatının odak noktasına koyan ama az ama çok gezen seyahatseverlere ilham olmasını ümit ediyorum.

"Hepimiz Keşif Tutkunu'yuz" mottosu gereği, içeriklerimizin tamamı, hayatını keşif tutkusu ile yaşayan seyahat blog yazarları, influencer arkadaşlarımız ve seyahat aşığı alanında uzman profesyoneller tarafından kaleme alınıyor. Platformda deneyimlenmiş seyahatlere yer verip, yüzeysel anlatımda bulunmayı değil, gerçek keşif tutkusunu yaşatmayı hedefliyoruz. Zaman içinde bir fotoğrafçının gözünden sokak fotoğrafçılığını, manzara fotoğrafçılığını anlayabilecek, bir Yamaç Paraşütü pilotundan tecrübelerini keşfedeceğiz. Tur rehberlerinin platformumuz içinde deneyimlerine yer verip, anılarını okuyacak, dünyaya, farklı kültürlere ve destinasyonlara bakış açılarını yakından izleyeceğiz.

Platformun Amacı, Seyahatin İçinde Olan Tüm Paydaşlara Kazandırmaktır.

Bu platformu takip eden, okuyan, paylaşan herkes kazanacak... Bize destek verip işbirliği yapan turizm sektörünün değerli markaları, takipçilerimize yıl boyu özel indirimler sunacaklar. Platformumuzun sosyal medya hesaplarını takip eden ve elektronik posta adresini bırakarak web sitemiz kesiftutkunu.com.tr’ye üye olanlara özel seyahat fırsatları da sunarak, belki de hayalini bile kuramadığınız bir destinasyonda size keşif duygusunu yaşatmak- tan mutluluk duyacağız. Toplam 6 Milyon takipçiye varan, bu sayfanın sonunda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan tüm içeriklerimizi paylaşacağız, Turkcell Dergilik, Turk Telekom e-Dergi, Vodafone d-Mags ve Dijital Basın uygulamalarında 3 aylık periyotlar halinde dijital dergimiz de yayımlanacak. İş birliği yaptığımız seyahat acenteleri, havayolları ve otellere hem trafik sağlayıp, hem de siz Keşif Tutkunu dostlara vereceğimiz özel indirimlerle satışlarına da katkıda bulunacağız. Böylece hem sektör paydaşları kazanırken, hem de Keşif Tutkunu dostlar bu işten kazançlı çıkacaklar.

İnteraktif bir platform olmayı hedeflediğimizden, her türlü görüş-öneri ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz. Bakarsınız önerileriniz platformda hayata geçer veya bazı hayalleriniz gerçekleşebilir.

Sıra dışı coğrafyalara yaptığınız keşif seyahatlerinizden, ilham verici fotoğraflarınız ve hemen şimdi seyahate çıkarabilecek bir kaleminiz varsa deneyimlerinizi de bizimle paylaşın, bir de bakmışsınızsınız ki platformumuzda yer alan keşif tutkunlarımızdan biri oluvermişsiniz.

Hayat keşfedince güzel, keşif tutkunuzu asla kaybetmeyin.  Sarp Özkar

Ekibimiz / Künye

Z41A5664_edited.jpg

Sarp ÖZKAR

Genel Yayın Yönetmeni

IMG-20220415-WA0111-01_edited_edited.jpg

Işıl EREZ

Editör

bahar sahinbas son_edited.jpg

Bahar ŞAHİNBAŞ

Yazı İşleri Müdürü ve

Görsel Yönetmen

11b7bbe9-6ba9-4a66-931c-e1ad0ff09cc6_edited_edited.jpg

Ferdi UZUN

Sosyal Medya Uzmanı

IMG_8906_edited.jpg

Necla BAYRAKTAR

Editör

10530746_10152676128333757_2817718059252440495_n_edited.jpg

Serra ZOROĞLU

Reklam Satış

                   Platformumuzun Dijital Erişim Adresleri                     

Turkcell Dergilik PNG_edited_edited.png

Turkcell Dergilik

Türk Telekom e-Dergi

dijitalbasin.png

DijitalBasin.com

MagzterMediakitLogo.png

Magzter.com

  • Twitter

Twitter Hesaplarımız

@gormen_lazim  1,8 Milyon Takipçi @gaforizma         1,9 Milyon Takipçi @nohutbasgan       1 Milyon Takipçi @kitapalintisi    1,76 Milyon Takipçi

  • Instagram

Instagram Hesaplarımız

@gormen_lazim    133.000 Takipçi

@kesiftutkunu         68.000 Takipçi

  • Facebook

Facebook Hesabımız

@gormenlazimm   312.000 Takipçi

VR Goggles

İş Ortağımız olun!

Markanızı ve ürünlerinizi yüzbinlerce tüketiciye duyuralım.

Sosyal Medya desteği yanı sıra basında ürünlerin iletişimi, influencer marka buluşmaları, özel davetler, Fotoğraf-Video Prodüksiyon, deneyimleyerek doğal ve gerçekçi tanıtımlar

Kimlerle çalışıyoruz?

Oteller, Hava Yolları, Tur Operatörleri, Online Seyahat Acenteleri, Cruise Şirketleri, Belediye-Valilik-Kalkınma Ajansları, Tourism Board, Otobüs, Rent a Car, Tatil Villası, Cafe, Restaurant, Lezzet-Gurme ürünleri, Kozmetik, Sağlık Ürünleri, Bavul-Çanta-Ayakkabı ve her türlü Moda ürünleri, Estetik-Güzellik şirketleri ve daha pek çok sektöre hizmet veriyoruz...

Bizimle İletişime Geçin

Mesajınız alınmıştır. Teşekkürler.

bottom of page